Prázdná stránka

Víte, nevíme jak Vy, ale většina lidí si přeje a touží po tom, mít dostatek peněz k tomu, aby mohli žít život podle svých představ a dovolit si věci, které si, bohužel, ze svého platu dovolit nemohou.

Z dlouholetých zkušeností víme, že většina lidí si nejčastěji přeje, např.

Větší byt nebo domek se zahradou, případně i s bazénemAuto svých snůCestovat a poznávat krásy světaJezdit na luxusní dovolené, na místa, která jim plat nedovoloval

Víme i to, že většina lidí také chce i celou řadu dalších věcí, jako je např.:

nakupovat pěkné i značkové věci, chodit častěji s rodinou či přáteli posedět do krásných a příjemných restaurací a dát si dobré jídlo či do kaváren na dobrou kávu, nakupovat běžně v maloobchodech a nemuset přitom sledovat ceny.

Jinými slovy, kupovat věci, které chtějí a ne které musí!
Tomu se říká lepší životní styl.

Víme i to, že většina lidí také chce i celou řadu dalších věcí, jako je např.:

nakupovat pěkné i značkové věci, chodit častěji s rodinou či přáteli posedět do krásných a příjemných restaurací a dát si dobré jídlo či do kaváren na dobrou kávu, nakupovat běžně v maloobchodech a nemuset přitom sledovat ceny.

Jinými slovy, kupovat věci, které chtějí a ne které musí!
Tomu se říká lepší životní styl. 

 svůj text...

Přeloženo do češtiny

Zkušenosti pana Piotreka z konference v Polsku - 11.6.2016 Katowice 

Piotrek pochází z Krzemieniewu. Přijel za námi klient, aby se podělil o svůj výjimečný a jedinečný příběh, pan Piotrek! 

Jsem 11 roků po transplantaci jater a nikdo mi nebyl chopen říct, co bylo příčinou. Měl jsem problémy z ledvinami. Celkově jsem na tom nebyl vůbec dobře ! Po čase se ale přišlo na to, že mám problém z játry (kalcifikace jater, ukládání vápníku v játrech) v mém případě usazenina byla velmi veliká, kolem 1cm i přesto, že jsem po transplantaci. Nikdo mi nechtěl pomoct a lékaři tvrdili, že mám dál držet dietu a brát předepsané léky. Bohužel, nikdo z nich mi konkrétně nic neřekl a neporadil. 

A tak jsem se nenechal opět odbít a začal jsem hledat po internetu opět různé přípravky, protože jsem se už dříve o to zajímal a úplnou náhodou jsem na facebooku poznal Lenku a tak jsem ji napsal a jen jsem podotkl, že jestli je to omyl, tak se omlouvám :) Odpověď přišla velmi rychle a rozpovídali jsme se o OKG a o mých problémech s játry a mého celkového stavu. Lenka mi doporučila OK Tau +. Lenka se obávala jedné věci, zda můžu používat výrobek OK Tau + společně s cyklosporinem, který musím brát, protože jsem po transplantaci jater. Tyto léky beru proto, aby můj organismus játra neodmítl. 

Lenka mi zjistila potřebné informace a řekla, že se bavila s (lékařem) a že to vůbec nevadí, že je vyloučeno riziko, že můžu opravdu začít užívat. Ale já jsem ji, po mých zkušenostech, až tolik nevěřil. Ale co jsem mohl ztratit. Už ne jednou jsem přistál v nemocnici a zůstal na lůžku. Tak jsem to zkusil, koneckonců už po transplantaci mě chtěli psát rovnou do řady čekajících lidí na další .... :)) A tak jsem si tyto skvělé přírodní produkty objednal. 

Můžu říct následující důležitou věc: 

Cítil jsem velkou úlevu, zvýšené hodnoty se začaly zlepšovat, ale to ještě není vše. Ledviny, které na tom taky nebyly nejlépe, začaly lépe pracovat, nohy začaly méně natékat a to vše bylo po první lahvičce. A tak jsem si řekl, je to dobré, pomáhá to, budu dál užívat. Ale ne, nebylo, ne doslova! 

 Po testech se ukázalo, že mám hodnoty opět vyšší. A tak jsem si vzal další tři lahvičky a na doporučení jsem ještě přidal Faktor Base NO. Opět po testech se ukázalo, že se celý organismus očišťuje (močový měchýř, cesty močové, ledviny byly na tom o polovinu lépe, dokázáno pomocí metody GGTP (metoda zkoumá onemocnění jater, jako je hepatitida, zranění vyvolané toxiny jaterní parenchym a horší vylučování žluči z jater) 

Má hodnota byla okolo 150. Dřív se má hladina pohybovala okolo hrozných 200/300. Takto jsem to měl vesměs celou dobu a to jsem ani nepil, žil zdravě, dobře se stravoval a opravdu to nepomáhalo. A tady s tím výrobkem přišli změny už po dvou týdnech ... až někdy nemůžu usnout :) Jsem živý a vitální. Sice by mi ještě mohly dorůst více vlasy, protože jsem dřív chodil na radioterapii. 

 Na závěr bych chtěl ještě podotknout, že jsem měl pravý kotník o něco větší nebo takový tluščí a na testech se ukázalo, že žíly, hlavně teda menší (vlásečnice) mám poucpávané. No, ale co s tím! To mi lékaři nedokázali pomoct, nechtěli mi přes ty všechny problémy předepsat prášky na zředění krve. No, ale po výrobcích od OKG jsem v noze pocítil silnou bolest, přijde mi, jakoby na sílu se protlačili krví a noha přestala o dost méně opuchat a velice si to chválím, protože jako dělník, který děla se železem a stojím dlouhé hodiny, někdy i 16 hodin v zaměstnání. No, ale teď mi to vesměs už tolik nevadí :) 

No a úplně na závěr Vám povím o takové, jakoby mojí tetě, je už starší. Potkal jsem se s ní v obchodě. Ptal jsem se jí, že vypadá ustaraně. Odpověděla ve smyslu, že měla těžké dny. A já ji říkám, že mám takový dobrý produkt. Řekl jsem jí své zkušenosti. Začala užívat výrobky a dokonce i moje maminka začala užívat. 

Na ni to působilo po pár hodinách a opravdu, každý den se váží. Jsou z toho šťastní, pravidelně používají výrobky. No a po pár týdnech už chtěli objednat další výrobky. Podivil jsem se, protože ještě nedobrali :) No ale objednal jsem a vím, že budou další objednávky. Prostě, vždy si přáli poznat nějaký produkt, který jim pomůže při ochraně organismu a nevěřila, že právě OKG. A opravdu pomáhá a navíc, díky synergii výrobků mají opravdu široký záběr. Řeší ty největší a nejdůležitější problémy. 

Jsem šťastný za to, jak mi to pomohlo a má paní doktorka se podivila, když jsem měl hodnoty téměř v normě a já jsem ji ani neřekl, co beru, protože mě vždy radila, ať beru tu chemii a tabletky. Jak za ní pojedu na podzim, tak ji všechny lahvičky ukážu, po čem jsem tak zdravý. Děkuji mnohokrát . 

Dodatečné informace, které v příběhu nezazněly: rozpadla se mu játra z důvodu genetiky, před 10 lety dostal mozkovou mrtvici, byl 14 dnů v komatu, pak na vozíku. Prodělal transplantaci jater. Tím dostal do těla leukémii od dárce, čili si prošel i chemoterapií. Po transplantaci mu lékaři dávali lékaři rok života. Po první chemoterapii jen 1% šanci na další život.

Speciální nahrávka 

Pokud Vás zajímají informace o zcela novém výrobku, vhodný právě pro toto období coronaviru, a nejen to, pak si udělte chvilku, (60 min.), čas a poslechnete si následující video s odborníkem přímo z výroby.

Mimochodem,

jak by se Vám líbilo, kdyby jste nemuseli brzo ráno vstávat a cestovat do práce a mohli pracovat a podnikat z pohodlí svého domova, nemuseli poslouchat příkazy vedoucího a mohli být sami sobě šéfem, nemuseli mít práci časově limitovanou a mohli si svůj čas a práci sami organizovat a plánovat, nemuseli si dovolenou řídit podle zaměstnání a mohli si ji vzít, jak sami budete chtít i vícekrát do roka, mít čas na rodinu, na své přátelé i na své koníčky a ještě přitom vydělávali mnohem více peněz, než je Váš plat v zaměstnání?

Je to Váš sen? Je to Vaše přání?

A proč ne!

Sny se mají plnit! A i Vy, ať jste jakékoliv profese, jakéhokoliv vzdělání, věku, národnosti i bydliště, můžete tento životní styl mít.