Náš příběh.

Jmenuji se Jiří Šteiner. Jsem vyučený elektromechanik bez maturity, VŠ a bez titulů. Prošel jsem x zaměstnáními. Po roce 89 jsem začal podnikat ve stavebnictví.

Tak jako Vy dnes, i já jsem před 20.lety hledal příležitost, která by mě zaujala, dávala smysl, kde bych měl více volna a hlavně, abych i více vydělával. (v té době ještě nebyl internet).

Hledal jsem tak dlouho, až jsem našel. Po necelých 10. letech jsem podnikání ukončil a pustil se do zcela nové, pro mě neznámé oblasti podnikání a to s čistě přírodními doplňky stravy. Zaujala mě vize firmy a zaujalo mě i to, že je možné se stát finančně nezávislým člověkem, mít tzv. pasivní příjem, doživotní jistotu a svobodu a přitom nemusím prodávat výrobky.

Díky on-line podnikání se tak po čase stalo a jsem za tuto příležitost nesmírně vděčný! 


Proč to píši?

Protože i Vy, ať máte jakékoliv vzdělání, jakoukoliv profesi, ať bydlíte kdekoliv v ČR nebo i v zahraničí, je Vám 18 let a více, ani nemáte žádné zkušenosti, tak i Vy se můžete stát, jako já společně s manželkou, finančně nezávislými a svobodnými lidmi s doživotní jistotou!

Tu, bohužel, v zaměstnání a běžném podnikání a obzvlášť v jakékoliv krizi, v žádném případě nemáte a do budoucna ani mít nebudete!.